DiBlasi R7E.2 vouwbrommer met carbonstalen frame en kentekenbewijs.
EC type-goedgekeurd model voor op de openbare weg, voor de gehele EU dus ook voor in het buitenland.
DiBlasi maakt de kleinste opvouwbare brommers die er verkrijgbaar zijn. Er is geen enkel ander product wat soortgelijke kenmerken heeft als de DiBlasi R7. Dit brommertje weegt minder dan 30kg en heeft alsnog een draagvermogen van 120kg. DiBlasi maakt al sinds 1974 dergelijke brommertjes (de R2), maar het huidige model is technisch niet meer te vergelijken met de eerste versies uiteraard. Al die jaren heeft DiBlasi een uniek product op de markt gezet, met al tijden ook typegoedgekeurde modellen voor op de openbare weg.
Deze brommertjes zijn uitermate geschikt voor in de boot, caravan, camper maar ook in elke auto passen ze met gemak in de kofferbak. Parkeer uw auto buiten het centrum en gebruik uw DiBlasi om makkelijk en kosteloos uw auto te parkeren maar toch tot op de deur gemotoriseerd vervoer te hebben.
Uiteraard zijn ze ook uitermate goed geschikt voor op de camping of jachthaven, maar ook voor op vliegvelden en sportvelden en overige terreinen staan ze hun mannetje. De vouwbrommers van DiBlasi kunnen binnen 5 seconden opgevouwen, maar ook weer binnen 5 seconden uitgevouwen worden voor gebruik of opslag.
• Ideaal voor op de boot of in de caravan of camper
• Zonder gereedschap binnen 5 seconden opvouwbaar voor makkelijk vervoer en opbergen
• Opgevouwen zeer klein, ook voor bijvoorbeeld in de gangkast
• Vele onderdelen en accessoires verkrijgbaar
1 jaar garantie
Verkrijgbaar in 4 kleuren: 
• Voor meer specificaties klik hier
NIET MEER BIJ ONS LEVERBAAR
inclusief BTW en geheel rijklaar, exclusief verzendkosten en kenteken.
Voor het kenteken rekenen wij bij dit model in totaal €100,-.
Rijklaar bij u afleveren kan desgewenst bij ons ook! Klik hier voor meer informatie.
Foto's
Klik om te vergroten |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
Aan de informatie op onze website kunnen geen rechten ontleend worden. Prijzen onder voorbehoud.
|